😌💪 فیت شدن و رسیدن به اهداف مختلف ورزشی توی یه شب اتفاق نمیوفته. از طرفی خیلی وقتها پیش میاد که توی مسیر ورزشیمون نا امید و بی انگیزه میشیم. در این مطلب می خوایم راجع به این موضوع صحبت کنیم که چه کارهایی به ما کمک می کنه تا به اهداف ورزشی خودمون برسیم.

۵ نکته ورزشی که کمکتون میکنه تا به اهداف ورزشیتون برسید

یک سری کارهای کوچک میتونن تاثیر خیلی زیادی رو بدن شما بذاره. البته این نکاتی رو که خواهیم گفت تنها بخشی از موارد لازم برای رسیدن به هدف ورزشی هست ولی میشه گفت که تاثیر خیلی زیادی روی شما خواهد داشت و توصیه می کنیم این موارد رو تا جایی که میتونید رعایت کنید تا انشالله به زودی به هدف ورزشیتون برسید.

از قبل و بعدتون عکس بندازین:

این کار کمک میکنه که پیشرفتتون رو بعد از چند هفته و چند ماه بهتر متوجه بشین (البته هر روز هم عکستون رو نگاه نکنین) 😉

از قبل و بعدتون عکس بندازین تا پیشرفتتون رو به خوبی ببینید

از قبل و بعدتون عکس بندازین تا پیشرفتتون رو به خوبی ببینید

وزنتون رو هر دو هفته یک بار اندازه بگیرید، نه هر روز:

😩 تغییرات وزن بدن در بلند مدت خودش رو نشون میده. تغییرات وزن بدن در طول روز به دلایل مختلفی از جمله کاهش و افزایش آب بدن اتفاق میوفته.

اون بدنی که دوست دارین تو دو سال بعد بهش برسین رو بکشین:

یا یک مدل ورزشی رو به عنوان الگوتون انتخاب کنین و هر روز نگاهش کنین، این کار روی ضمیر نا خداگاهتون تاثیر میذاره و کمکتون میکنه که از لحاظ ذهنی انگیزتون بیشتر شه.😎

برنامه غذایی روزانه داشته باشین:

اگر برنامه ندارین مهم نیست ما تو پابه‌پا نکات مختلف غذایی و رژیمی رو به صورت هفتگی تو پیج میذاریم، ازشون الگو بگیرین و سعی کنین به این نکات متعهد باشین. کم کم مسیر براتون روشن تر میشه.

دنبال زمان ایده آل برای تمرینات نباشین:

😄اگه وقت ندارین یک ساعت پشت سر هم تمرین کنین، یک ساعت رو در طول روز تقسیم کنین و در هر بار پانزده الی بیست دقیقه تمرین کنین.

برنامه غذایی روزانه داشته باشید

برنامه غذایی روزانه داشته باشید.

 

منبع: https://www.muscleandfitness.com

دیدگاه خود را ثبت کنید